Kontakt

 

Vyplnením formulára nižšie mi pošlete mail. Ak uvediete vo formulári na seba reálny e-mail kontakt, rád vám odpíšem.

Ikonka pre tieto stránky.
frantisek.rudik.eu

  2 komentáre na “Kontakt”

  1. Dobrý deň, chcem v prvom rade pochváliť Vašu stránku o sliepočkách od prvého kŕdľa v r.2012 až po teraz :) Ja ako úplný začiatočník som to veľmi uvítala a našla som tam veľa vecí, ktoré pozorujem aj pri našich prvých pipinkách. Jediné čo som nenašla je kŕmenie a preto by som Vás ako dlhoročného chovateľa chcela poprosiť o radu ako sliepočky kŕmiť, či stačí raz za deň, ako často meniť vodu, čo im najviac chutí, čo by vôbec nemali, či aj nejaké vitamíny dávať a podobne. Tie naše sú zatiaľ na čistom zrne a čistej vode. Občas dostanú nejaké tie zvyšky z kuchyne a občas chlebík zamočený vo vode… a trávičku keď sa kosí trávnik. Od mája tohto roku máme 4 dominanty, 4 vlašky, 2 isa brauny, 3 liliputky a 1 kohútik liliput a teraz v septembri začali znášať vajíčka, ale ešte dosť nepravidelné počty, raz 1, raz 2 raz 3. Majú aj výbeh cca 20 m2. Budem Vám vďačná za každú radu ohľadom kŕmenia a starostlivosti one. Prajem pekný deň.

  2. Ďakujem, pridal som nový príspevok o kŕmení.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.